Obrázok
JungerJán
Rok nar.1941
Družstvo:Geológ Rožňava E Registrovaný:do 30.06.2022 Rebríček:O53
Odohrané kolá: 21 Odohrané dvojhry: 34 Odohrané švorhry: 21
Odohrané dvojhry: 38.64% Úspešnosť dvojhry: 73.53 Úspešnosť švorhry: 47.62
 
Detail zápasu 20.04.2018 Geológ Rožňava E - Obec Čierna Lehota (14:4) 22. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Németh Dávid/Junger Ján : Bystren Jaroslav/Oravec Vladimír
56-103
3 : 1
Detail zápasu 13.04.2018 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - Geológ Rožňava E (6:12) 21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Gaži Lukáš/Máté Alexander : Junger Ján/Németh Dávid
-97-6-7
1 : 3
Detail zápasu 06.04.2018 Geológ Rožňava E - ŠKST Slavošovce (11:7) 20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Németh Dávid/Junger Ján : Gecelovský Matej/Benčko Marek
59-68
3 : 1
Junger Ján : Gecelovský Igor
85-10-82
3 : 2
Junger Ján : Gecelovský Matej
1287
3 : 0
Junger Ján : Benčko Marek
11-887
3 : 1
Junger Ján : Boldi Nikolas
-10-7679
3 : 2
Detail zápasu 23.03.2018 VAJDA TEAM Dobšiná - Geológ Rožňava E (13:5) 19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Kraga Štefan/Červenak Roman : Németh Dávid/Junger Ján
6-4-8-3
1 : 3
Kraga Štefan : Junger Ján
-7-7-6
0 : 3
Červenak Ján : Junger Ján
777
3 : 0
Detail zápasu 16.03.2018 Geológ Rožňava E - ŠK Jablonov nad Turňou B (11:7) 18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Vnenková Daniela : Bartók Gabriel/Rohály Štefan
-6129-109
3 : 2
Detail zápasu 09.03.2018 STK KRAS Silica - Geológ Rožňava E (5:13) 17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Kovács Alexander/Kovács Dezider : Junger Ján/Németh Dávid
-6-5-3
0 : 3
Detail zápasu 23.02.2018 Geológ Rožňava E - STK Honce B (14:4) 16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Lakatoš Marek : Spišák Miroslav/Gallo Viliam ml.
-9-9-3
0 : 3
Junger Ján : Gallo Viliam st.
-5685
3 : 1
Junger Ján : Spišák Miroslav
6-899
3 : 1
Junger Ján : Gallo Viliam ml.
-7-8-12
0 : 3
Junger Ján : Kamenský Milan
1327
3 : 0
Detail zápasu 16.02.2018 MSTO Dobšiná B - Geológ Rožňava E (10:8) 15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Záhoranský Dušan/Hutník Jaroslav : Bari Ján/Junger Ján
7-8-8910
3 : 2
Záhoranský Dušan : Junger Ján
5-89-78
3 : 2
Trenka Štefan : Junger Ján
87-7-8-7
2 : 3
Leško Marek : Junger Ján
58-9-613
3 : 2
Lenkey Vladimír : Junger Ján
-3-9-8
0 : 3
Detail zápasu 12.02.2018 Geológ Rožňava E - STK Baník Rakovnica B (10:8) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Vnenková Daniela : Králik Štefan/Tóth Kamil
86-59
3 : 1
Detail zápasu 26.01.2018 ŠK Henckovce B - Geológ Rožňava E (14:4) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Zagiba Ján/Šimon Peter : Junger Ján/Jerga Michal ml.
9-98-67
3 : 2
Detail zápasu 19.01.2018 STO Hrhov - Geológ Rožňava E (9:9) 12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jánosdeák Peter/Szepesi Arpád : Vnenková Daniela/Junger Ján
8-857
3 : 1
Detail zápasu 15.12.2017 Obec Čierna Lehota - Geológ Rožňava E (11:7) 11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Hric Ján/Oravec Jaroslav : Vnenková Daniela/Junger Ján
-7787
3 : 1
Oravec Jaroslav : Junger Ján
-8-6-12
0 : 3
Oravec Vladimír : Junger Ján
-10-2-8
0 : 3
Nemčko Marian : Junger Ján
-3-3-5
0 : 3
Hric Ján : Junger Ján
1078
3 : 0
Detail zápasu 08.12.2017 Geológ Rožňava E - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (7:11) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Junger Ján : Skokan Gabriel/Magyar Pavol
7-89-9-6
2 : 3
Junger Ján : Darvaš Ján
956
3 : 0
Junger Ján : Gaži Lukáš
8-12913
3 : 1
Junger Ján : Máté Alexander
-5-76-8
1 : 3
Junger Ján : Skokan Gabriel
-6288
3 : 1
Detail zápasu 24.11.2017 Geológ Rožňava E - VAJDA TEAM Dobšiná (5:13) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Jerga Michal ml. : Kašpar Štefan/Červenak Roman
-6-6-5
0 : 3
Detail zápasu 17.11.2017 ŠK Jablonov nad Turňou B - Geológ Rožňava E (17:1) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Barczi Lóránt/Kardos Pavol : Junger Ján/Jerga Michal ml.
44-24
3 : 1
Detail zápasu 10.11.2017 Geológ Rožňava E - STK KRAS Silica (7:11) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Németh Dávid/Junger Ján : Kovács Alexander/Kovács Dezider
956
3 : 0
Detail zápasu 03.11.2017 STK Honce B - Geológ Rožňava E (12:6) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Spišák Miroslav/Gallo Viliam st. : Jerga Michal ml./Junger Ján
10117
3 : 0
Detail zápasu 27.10.2017 Geológ Rožňava E - MSTO Dobšiná B (4:14) 4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Vnenková Daniela/Junger Ján : Polanecká Gabriela/Leško Marek
-15-8-9
0 : 3
Detail zápasu 20.10.2017 STK Baník Rakovnica B - Geológ Rožňava E (11:7) 3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Králik Štefan/Tóth Kamil : Vnenková Daniela/Junger Ján
-5-89-4
1 : 3
Králik Štefan : Junger Ján
-5-6-6
0 : 3
Tóth Kamil : Junger Ján
-8-411-6
1 : 3
Sedlák Ľuboslav : Junger Ján
-10-9-4
0 : 3
Domik Ladislav : Junger Ján
8510
3 : 0
Detail zápasu 13.10.2017 Geológ Rožňava E - ŠK Henckovce B (7:11) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Németh Dávid/Junger Ján : Zagiba Ján/Kalina Marian
4812
3 : 0
Junger Ján : Fafrák Ivan
-311-4-4
1 : 3
Junger Ján : Zagiba Ján
-103103
3 : 1
Junger Ján : Kalina Marian
6-8-749
3 : 2
Junger Ján : Fafrák Slavomír
6105
3 : 0
Detail zápasu 06.10.2017 Geológ Rožňava E - STO Hrhov (8:10) 1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Németh Dávid/Junger Ján : Jánosdeák Peter/Szepesi Arpád
10-64-5-9
2 : 3
Junger Ján : Halászová Noémi
4610
3 : 0
Junger Ján : Jánosdeák Peter
1089
3 : 0
Junger Ján : Grulyo Dominik
-78-3-12
1 : 3
Junger Ján : Szepesi Arpád
756
3 : 0
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 43478